Olga Jahr

Od pewnego czasu zamiast kupować niezliczone ilości ubrań kiepskiej jakości, które po praniu nie nadają się do niczego, wybieram mniejs...


Od pewnego czasu zamiast kupować niezliczone ilości ubrań kiepskiej jakości, które po praniu nie nadają się do niczego, wybieram mniejszą ilość, ale za to z wyższej półki. Slow fashion to się chyba nazywa.
Z sieciówek moimi ulubieńcami są COS i Massimo Dutti (chociaż tu z materiałami bywa różnie, trzeba czytać metki). Z kolei z polskich młodych projektantów na których się nie zawiedziecie mogę Wam z czystym sumieniem polecić Olgę Jahr. Jeśli lubicie ubrania z bardzo dobrej jakości tkanin (czysta wełna, cupro, wiskoza, gruba bawełna) o klasycznych fasonach, a jednak designerskie zajrzyjcie na olgajahr.com. Każda rzecz od Olgi jest moim ulubieńcem. Gdzie indziej znalazłabym wełnianą kamizelę, sweter ze 100% alpaki, albo koszulę o męskim kroju? O zieloną sukienkę z cupro 3 osoby mnie zaczepiły na ulicy. Poza jakością zakup u projektanta daje Wam możliwość personalizacji. Zmniejszenia dekoltu, skrócenia, przedłużenia. Nie muszę chyba wspominać o tym, że rzeczy są szyte ręcznie w Polsce? Każda kolejna kolekcja Olgi jest lepsza od poprzedniej. Po hitach letniej aż się boję co będzie na jesień ;) 

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images